| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Ek Eleganza Cremevit |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klicksystem: | Ja, 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv från en av världens ledande tillverkare |
| Varunummer: | 05 541559 (823) |
| Viktigt | Om du beställer ett prov måste du vara medveten om att du bara får ett litet prov på golvet, vilket gör att du kan se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du kan beställa max 3 prover av samma vara. Om du beställer fler får du (och betalar för) endast 3 prover. |
| DB siffra | 2146540 |
Beskrivning
Detta vackra HARO laminatgolv har en läcker ljus look och har namnet Ek Eleganza Krämvit.
Laminatgolvet är utrustat med det praktiska TopConnect klicksystemet, vilket gör det riktigt enkelt för dig att lägga golvet.
Våra HARO Aqua laminatgolv är lämpliga för både privata hem och företag. Med Tritty 200 Aqua får du ett laminatgolv där du inte behöver oroas för droppande våta skor, ytterkläder eller liknande då golvet har extra skydd mot fukt. Golvet är därför särskilt lämpligt för rum som kök, tvättstuga och entré.
Laminatgolvet har en modern flair samt en autentisk trälook som är en naturtrogen återgivning av den vackra klassiska träsorten ek.

