| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Akacia Vario |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Beskrivning: | Laminat i trælook |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | 4 sidor |
| Klicksystem: | Top Connect |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv med authentic soft yta |
| Varunummer: | 05 544723 (116) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte ett helt golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341860 |
Beskrivning
Detta vackra mörka laminatgolv har en ytterst verklighetstrogen trälook inspirerad av den fina exotiska träsorten Akacia.
Laminatgolvet är i plankformat med 4 sidor fas och har en autentisk yta som förväxlas både liknar och känns som trä.
HARO laminatgolvet Akacia Vario är i slittålighet klass 32 och kommer med en slittålighetsgaranti på 25 år.
Laminatgolvet har ett integrerat 5G klicksystem och kan läggas som ett svävande golv.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfräschning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

