| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Silverlönn Vario |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | 4 sidor |
| Klicksystem: | Top Connect |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv med authentic yta |
| Varunummer: | 05 544717 (153) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341854 |
Beskrivning
Vackert modernt laminatgolv i ett ytterst verklighetstroget ljust trägolv, som är inspirerat av den ljusa träslaget silverlönn. Laminatgolvet är i plankformat med 4 sidor fas.
HARO Laminatgolvet Silverlönn Vario har en särskild Authentic Soft yta, som känns otroligt behaglig och gör att golvet både ser ut och känns som trä.
Laminatgolvet är robust och är i slitageklass 32. Golvet har en slitagegaranti på 25 år.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfräschning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

