| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Valnöt Vario |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Beskrivning: | Laminat med trælook |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Top Connect |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv med authentic yta |
| Varunummer: | 05 544714 (141) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341851 |
Beskrivning
Den vackra mörka träslaget valnöt med det välkända ljusa färgspelet är inspirationen till detta fina robusta laminatgolv.
Laminatgolvet har en skön yta, som liknar och känns som äkta trä och som är otroligt behaglig att gå på.
HARO Laminatgolvet Valnöt Vario är i plankformat med 4 sidor fas och är utrustat med ett modernt klicksystem som säkerställer enkel och smidig montering.
Laminatgolvet är i slittålighet klass 32.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfräschning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

