| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Ek Sicilia vit |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | 25 år i privatbostad, 10 år i näringsliv |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgolv från en av världens ledande tillverkare |
| Varunummer: | 05 537374 (554) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 1968665 |
Beskrivning
Vackert HARO laminatgolv i plankgolvformat med utseende av ett ekgolv, med vit yta.
Detta golv har 4-sidig fas och det betyder att trots att golvet är laminat, så kan varje bräda ses och bidrar därmed till att det liknar ett plankgolv.
Golvet Gran Via Ek Sicilia Vit är utrustat med en smart klickfunktion, som gör det enkelt för alla att lägga själva.
Detta HARO laminatgolv är tillverkat i en aqua serie, vilket betyder att det är mer motståndskraftigt mot fukt.
Kom ihåg att alltid läsa läggningsanvisningen innan golvet läggs, så att du är säker på att alla krav uppfylls.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För att fräscha upp golvet: Clean & Green Aqua Shield

