| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Ek Veneto Mocca |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | 25 år i privatbostad, 10 år i näringsliv |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgolv från en av världens ledande tillverkare |
| Varunummer: | 05 537379 (559) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte ett helt golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 1968674 |
Beskrivning
Detta fina HARO laminatgolv i plankformat har en naturlig och strukturerad yta, som bidrar till att framhäva det naturliga utseendet.
De 4 sidorna fas, som golvet är utrustat med, framhäver varje enskild bräda och ger därmed golvet karaktär.
Golvet är mycket slitstarkt, samt lämpligt för golvvärme.
Detta HARO Gran Via Ek Veneto Mocca laminatgolv är tillverkat i en aqua serie, vilket betyder att det är mer motståndskraftigt mot fukt.
Kom ihåg att alltid läsa läggningsanvisningen innan golvet läggs, så att du är säker på att alla krav blir uppfyllda.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För att fräscha upp golvet: Clean & Green Aqua Shield

