| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Ek Flavia Natur |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Beskrivning: | Laminat i ekträlook m. autentisk yta |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Top Connect |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgolv med extra långa och breda brädor |
| Varunummer: | 05 544796 |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte ett helt golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341933 |
Beskrivning
Haro laminatgolvet Gran Via Aqua Ek Flavia Natur har ett mycket vackert och ytterst naturtroget ekutseende. Golvets autentiska yta liknar både och känns som äkta trä.
Laminatgolvet är i plankformat med fas på alla 4 sidor. Golvet är utrustat med ett modernt 5G klicksystem för enkel och smidig montering.
Laminatgolvet är slitstarkt och motståndskraftigt mot vatten. Golvet är därför ett utmärkt val i rum som köket, tvättstugan och entrén.
Golvet är i slitklass 33.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfräschning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

