| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | HARO Tritty 90 - Valnöt Cesano |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 7 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 20 år |
| Fas: | 4 sidor |
| Klicksystem: | Top Connect |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,22 m2 |
| Andet: | Laminatgolv med authentic yta |
| Varunummer: | 05 544690 (276) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte ett helt golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341827 |
Beskrivning
Träslaget valnöt är med sin mörka färg och sitt vackra färgspel otroligt vackert och återges ytterst naturtroget i detta sköna laminatgolv.
Laminatgolvet Valnöt Cesano är i plankformat med fas på alla 4 sidor, vilket framhäver de enskilda planken när golvet är lagt.
HARO laminatgolvet är i slittålighet klass 32 och är utrustat med ett modernt 5G klicksystem.
Golvet har en mjuk matt yta som känns sammetslen.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfräschning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

