Varen kan ses i butiken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Ek Altholz |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgolv XXL |
| Varunummer: | 05 526712 (69) |
| Viktigt | Om du beställer ett prov måste du vara medveten om att du bara får ett litet prov på golvet, vilket gör att du kan se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du kan beställa max 3 prover av samma vara. Om du beställer fler får du (och betalar för) endast 3 prover. |
| DB siffra | 1546351 |
Beskrivning
Detta HARO laminatgolv tillför varma färgnyanser till ditt rum, och ekens karaktäristiska avtryck fulländar din känsla av ett äkta trägolv.
Det finns fas (sned kant) på alla 4 sidor av planken, vilket förstärker plankeffekten.
Plankorna är extra breda och extra långa.
HARO laminatgolvet Gran Via Ek Altholz är lämpligt för vattenburen golvvärme, och har ett starkt klicksystem som gör golvet lätt att montera.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfriskning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

