Varen kan ses i butiken i: |
Söborg |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Alpin ek natur |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | 4 sidor |
| Klicksystem: | 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgolv XXL |
| Varunummer: | 05 526709 (58) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du bara får en liten del av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler får du endast skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 1546350 |
Beskrivning
Med det vackra laminatgolvet Gran Via Alpineg natur får du ett autentiskt utseende som tillför glöd till ditt rum.
Detta HARO laminatgolv är rustikt med tydliga avtryck/knotor inspirerade av ek i en naturlig sortering. Plankorna är extra breda och extra långa.
Ytan är praktisk, och det finns 25 års slitagegaranti på golvet. Det otroligt starka 5G klicksystemet gör det enkelt att montera golvet.

