| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Ek Emilia puro |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Beskrivning: | Laminat i ekträlook m. authentic soft yta |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år i privatbostad, 5 år i företag |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgolv med extra långa och breda brädor |
| Varunummer: | 05 538769 (241) |
| Viktigt | Om du beställer ett prov måste du vara medveten om att du bara får ett litet prov på golvet, vilket gör att du kan se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du kan beställa max 3 prover av samma vara. Om du beställer fler får du (och betalar för) endast 3 prover. |
| DB siffra | 2043453 |
Beskrivning
Vackert HARO laminatgolv med en autentisk ekträlook. Golvet är i ett imponerande plankformat med extra långa och breda plankor som ger ditt golv en imponerande look.
HARO laminatgolvet Gran Via Ek Emilia Puro har en autentisk soft yta som gör det mycket svårt att se och känna skillnaden mot äkta trä. Ytan känns mjuk och sammetsliknande.
Golvet har ett praktiskt inbyggt klicksystem som gör att golvet både är enkelt att lägga och att ta bort igen.
Vackert laminatgolv med en autentisk ekträlook. Golvet är i ett imponerande plankformat med extra långa och breda plankor som ger ditt golv en imponerande look.
Laminatgolvet har en autentisk soft yta som gör det mycket svårt att se och känna skillnaden mot äkta trä. Ytan känns mjuk och sammetsliknande.
Golvet har ett praktiskt inbyggt klicksystem som gör att golvet både är enkelt att lägga och att ta bort igen.
Vackert laminatgolv med en autentisk ekträlook. Golvet är i ett imponerande plankformat med extra långa och breda plankor som ger ditt golv en imponerande look.
Laminatgolvet har en autentisk soft yta som gör det mycket svårt att se och känna skillnaden mot äkta trä. Ytan känns mjuk och sammetsliknande.
Golvet har ett praktiskt inbyggt klicksystem som gör att golvet både är enkelt att lägga och att ta bort igen.

