Varen kan ses i butiken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Ek Eleganza Natur |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år i privatbolig, 5 år i erhverv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klicksystem: | Ja |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgolv från en av världens ledande tillverkare |
| Varunummer: | 05 541516 (5) |
| Viktigt | Om du beställer ett prov måste du vara medveten om att du bara får ett litet prov på golvet, vilket gör att du kan se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du kan beställa max 3 prover av samma vara. Om du beställer fler får du (och betalar för) endast 3 prover. |
| DB siffra | 2146576 |
Beskrivning
Vackert modernt laminatgolv i plankformat med 4 sidor fas, som framhäver de enskilda plankorna när ditt golv är lagt.
Golvet har ett vackert och verklighetstroget träutseende, som är inspirerat av träslaget ek och som på vackraste sätt återger ektäckets vackra ådringar.
Laminatgolvet är producerat av en av världens ledande golvtillverkare HARO och har ett modernt 5G klicksystem för enkel och smidig montering.
Datablad

