Varen kan ses i butiken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Ek Veneto Mocca |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | 4 |
| Klicksystem: | ja |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgolv med authentic matt yta |
| Varunummer: | 05 541521 (50) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte ett helt golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2146591 |
Beskrivning
Det vackra moderna laminatgolvet HARO Gran Via Ek Veneto Mocca liknar till förväxling ett äkta trägolv i gråtonat ek. Laminatgolvet är i plankformat med 4 sidor fas, vilket framhäver de enskilda plankorna när ditt golv är lagt.
Laminatgolvet har dessutom en särskild authentic matt yta, som gör att golvet också känns som trä och är otroligt behagligt att gå på med bara fötter.
Laminatgolvet har ett modernt 5G klicksystem, som säkerställer lätt och enkel montering och innebär att golvet kan läggas som ett flytande golv.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfriskning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

