| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Silverlönn Vario |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Beskrivning: | Laminat i træslook m. autenthic soft overflade |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, Top Connect |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgolv med extra långa och breda brädor |
| Varunummer: | 05 544741 (8) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341878 |
Beskrivning
HARO laminatgolv med ett modernt och naturtroget ljust trädlook, som skapar ett elegant uttryck i ditt hem.
Gran Via Sövlön Vario är ett golv av hög kvalitet och är med sina sköna långa plankor en imponerande syn.
Laminatgolvet är känt för sin höga slitstyrka, som enkelt motstår daglig användning och slitage. De fina plankorna tappar därför inte sin glans. Laminatgolvet är samtidigt lätt att rengöra och underhålla.
Utöver det moderna träplank-looket, så får laminatgolvet också många poäng på det moderna 5G klicksystemet, som gör att golvet är enkelt att montera.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfriskning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

