| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Ek Eleganza Antikgrå |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Beskrivning: | Laminat i egetræslook m. autenthic mat overflade |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, TopConnect |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgolv med extra långa och breda brädor |
| Varunummer: | 05 541514 (528) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2146594 |
Beskrivning
Med vårt vackra HARO laminatgolv Gran Via Ek Flavia Grå får du ett modernt samt autentiskt träutseende som skapar harmoni i ditt hem.
HARO laminatgolv har en hög slitstyrka samt en slitgaranti på 25 år, så med minimal underhåll kommer ditt golv att vara vackert och starkt i många år.
Laminatgolvet är utrustat med ett 5G klicksystem som gör det enkelt att montera golvet.
De långa och breda golvplankorna ger ditt hem en lyxig prägel.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfräschning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

