| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Ek Flavia Puro |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Beskrivning: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, TopConnect |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgolv med extra långa och breda brädor |
| Varunummer: | 05 544735 (633) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte ett helt golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341872 |
Beskrivning
Detta ljusa moderna HARO laminatgolv kommer att ge ditt hem en lyxig look och liknar förväxling ett plankgolv i vittonad ek.
Golvet är känt för de vackra långa plankorna med 4 sidor fas, som framhäver plankorna när golvet är lagt.
HARO laminatgolvet Gran Via Ek Flavia Puro behöver endast minimal underhåll för att förbli vackert och starkt. Golvet har en slitstyrka som motstår daglig användning och slitage. Golvet har en slitgaranti på 25 år.
Laminatgolvet har dessutom ett praktiskt 5G klicksystem som gör det mycket enkelt att montera golvet, även för dem utan erfarenhet av golvläggning.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För att fräscha upp golvet: Clean & Green Aqua Shield

