| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Ek Vario |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, TopConnect |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgolv med extra långa och breda brädor |
| Varunummer: | 05 544744 (634) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341881 |
Beskrivning
Detta fina HARO laminatgolv är ett golv som kommer att ge ditt hem en lyxig look. Golvets vackra trälook är inspirerad av träslaget Ek.
Golvets slitstyrka motstår daglig användning och slitage. Dessutom kräver laminatgolvet endast minimal underhåll för att förbli vackert i många år framöver.
HARO laminatgolvet Gran Via Ek Vario har en slitgaranti på 25 år och är utrustat med ett modernt 5G klicksystem som gör det enkelt att montera golvet, även utan tidigare golvläggningserfarenhet.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För att fräscha upp golvet: Clean & Green Aqua Shield

