| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Ek Flavia Natur |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 243 mm |
| Längd: | 2.200 mm |
| Beskrivning: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, Top Connect |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgolv med extra långa och breda brädor |
| Varunummer: | 05 544732 (662) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte ett helt golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341869 |
Beskrivning
Detta vackra HARO Laminatgolv ger ditt hem en rustik naturlig prägel. Golvet har ett mycket naturtroget ekutseende som förväxlar med utseendet av äkta träplankor.
Golvet har en slitagegaranti på 25 år och är dessutom utrustat med ett praktiskt 5G klicksystem, vilket gör det härligt enkelt att lägga golvet.
HARO laminatgolvet Gran Via Ek Flavia Natur är i ett fint plankformat med 4 sidor fas.
Önskar du hög slitstyrka, enkel montering samt ett läckert modernt golv med ett rustikt utseende, så är detta HARO Laminatgolv precis något för dig.
Till detta HARO laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfriskning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

