Varen kan ses i butiken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Ek Sicilia Vit |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | 25 år i privatbostad, 10 år i näringsliv |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv från en av världens ledande tillverkare |
| Varunummer: | 05 537368 (553) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 1968647 |
Beskrivning
Detta laminatgolv har en läcker ljus nordisk look och heter Ek Sicilia vit.
Golvytan är i plankformat och har några fina brädor, vilket tydligt syns eftersom golvet har 4 sidor fas.
Detta HARO Tritty 200 Aqua laminatgolv är också bra för dem som vill försöka lägga det själva, då det är utrustat med en enkel och lätt Topconnect klickfunktion.
Det finns 25 års garanti på detta golv vid användning i privata hem. Golvet är ett Aqua laminat och är särskilt lämpligt för, t.ex. köket och tvättstugan.
Till detta laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För att fräscha upp golvet: Clean & Green Aqua Shield

