| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Ek Veneto Mocca |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv från en av världens ledande tillverkare |
| Varunummer: | 05 537373 (155) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 1968656 |
Beskrivning
Det vackra Tritty 200 Aqua Ek Veneto Mocca laminatgolvet har en mörk och otroligt verklighetstrogen ekträlook.
Laminatgolvet är i plankformat med några fina brädor som framhävs av 4-sidig fas.
HARO laminatgolvet har också ett smart TopConnect klicksystem, vilket gör det enkelt att montera golvet.
Det finns 25 års garanti på detta golv vid användning i privat hem.
Golvet är en Aqua laminat och är särskilt väl lämpad för t.ex. köket, tvättstugan och entrén.
Till detta laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För att fräscha upp golvet: Clean & Green Aqua Shield

