| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Ek Eleganza Puro |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv från en av världens ledande tillverkare |
| Varunummer: | 05 541558 (250) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2146543 |
Beskrivning
Detta fina HARO laminatgolv har ett naturligt elegant ekträlook och har namnet Ek Eleganza Puro.
Golvet är i plankformat med några fina brädor, vilket tydligt ses då golvet har 4-sidig fas.
Dessutom har laminatgolvet det moderna klicksystemet TopConnect för enkel och lätt montering.
HARO Tritty 200 Aqua har 25 års garanti samt extra skydd mot fukt.
En härlig golv till ditt kök, tvättstuga eller entré. Golvet kan läggas i det mesta av huset samt användas för en lång rad olika kommersiella ändamål.
Till detta laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För att fräscha upp golvet: Clean & Green Aqua Shield

