| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Silverlönn Vario |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv från en av världens ledande tillverkare |
| Varunummer: | 05 544781 (826) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte ett helt golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341918 |
Beskrivning
HARO laminatgolv i ett vackert plankformat, vilket tydligt framgår då golvet har 4-sidig fas. Golvet har ett ytterst naturtroget ljust trätlook.
Aqua laminatgolvet är lämpligt för både köket, tvättstugan eller entrén, då golvet är extra skyddat mot fukt. Golvet kan både läggas i privata bostäder och användas för många olika affärsändamål.
Dessutom är Tritty 200 Aqua Sölvlön Vario laminatgolvet utrustat med ett TopConnect klicksystem, vilket gör det enkelt att montera.
Till detta laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För uppfriskning av golvet: Clean & Green Aqua Shield

