| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Ek Veneto Crema |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv från en av världens ledande tillverkare |
| Varunummer: | 05 541560 (159) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte ett helt golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2146561 |
Beskrivning
Detta moderna HARO laminatgolv har en naturlig ekträlook som kommer att vara ett vackert inslag i inredningen både i privata hem och för företag.
Golvet är designat för att motstå vardagens slitage samt att bevara golvets skönhet i många år. Golvet har en garanti på 25 år.
Laminatgolvet är utrustat med ett smart modernt TopConnect klicksystem, vilket gör det enkelt att montera golvet.
Utöver detta är Tritty 200 aqua extra skyddat mot fukt och är ett praktiskt golv för ditt kök, tvättstuga eller entrén, alla rum där det är möjligt att golvet utsätts för fukt.
Till detta laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För att fräscha upp golvet: Clean & Green Aqua Shield

