| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Ek Vario |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv från en av världens ledande tillverkare |
| Varunummer: | 05 544784 (829) |
| Viktigt | Beställer du ett varuprov ska du vara medveten om att du endast får ett litet utsnitt av golvet, som ger dig möjlighet att se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan max beställa 3 prover av samma vara. Beställer du fler kommer du endast att få skickat (och betala för) 3 prover. |
| DB siffra | 2341921 |
Beskrivning
HARO laminatgolv med ett modernt utseende, golvet är designat för ditt unika hem med ett snyggt plankformat. Golvets trälook är inspirerad av träslaget al.
Laminatgolvet är motståndskraftigt mot fukt och därför ett utmärkt val i köket, tvättstugan, entrén eller liknande ställen.
Tritty 200 Aqua Al Vario har slittålighet på 33 samt en slitgaranti på 25 år. Golvet kan användas både i den privata bostaden samt för olika kommersiella ändamål.
Laminatgolvet har ett modernt och praktiskt klicksystem, vilket gör det lätt att montera.
Till detta laminatgolv passar:
För rengöring rekommenderar FlotteGulve.dk
För regelbunden rengöring: Clean & Green Active
För att fräscha upp golvet: Clean & Green Aqua Shield

