| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Caramel Valley Oak |
| Yta: | Vinyl |
| Tjocklek: | 6 mm |
| Bredd: | 126 mm |
| Längd: | 630 mm |
| Beskrivning: | AquaSafe vattentätt yta och integrerat underlag. |
| Slitage klass: | 33 |
| Slitage garanti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klicksystem: | Ja, Unizip |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 0,794 m2 |
| Varunummer: | 166 V4624-40364 (607) |
| Viktigt | Om du beställer ett prov måste du vara medveten om att du bara får ett litet prov på golvet, vilket gör att du kan se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du får inte en hel golvbräda. Du kan beställa max 3 prover av samma vara. Om du beställer fler får du (och betalar för) endast 3 prover. |
| DB siffra | 2361720 |
Beskrivning
Klickvinyl i fiskbensformat med ett otroligt verklighetstro träutseende inspirerat av rökig ek. Golvet har olika varma bruna nyanser, vilket skapar en mysig och lugn atmosfär i rummet.
Bordens format med 4-sidigt fas skapar, när de läggs i det klassiska fiskbensmönstret, en känsla av elegans och lyx.
Klickvinylgolvet är optimalt att använda i kök och entréer, eftersom klickvinylgolvet tack vare AquaSafe-tekniken har en vattentät yta.
Klickvinylgolvet är slitstarkt, vilket ökar dess hållbarhet och gör det lämpligt för både privata hem och olika kommersiella ändamål.

