| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankgolv Ek Veneto Mocca |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv av tyskt kvalitet |
| Varunummer: | 05 541477 (812) |
| Viktigt | Om du beställer ett prov måste du vara medveten om att du bara får ett litet prov på golvet, vilket gör att du kan se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du kan beställa max 3 prover av samma vara. Om du beställer fler får du (och betalar för) endast 3 prover. |
| DB siffra | 2146624 |
Beskrivning
Det moderna HARO laminatgolvet Eg Veneto Mocca har en verklighetstrogen gråtonad trälook, inspirerad av träslaget ek.
HARO Tritty 100 laminatgolven är kända för sin slitstyrka samt en slitgaranti på 25 år.
Golvet är designat med det moderna 5G TopConnect klicksystemet, vilket gör det enkelt att montera golvet.
Eg Veneto Mocca är golvet för dig som saknar ett praktiskt, men samtidigt också vackert golv med ett autentiskt trämönster som skapar en naturlig och inbjudande atmosfär.

