| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankgolv 4V - Ek Veneto Natur |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv av tysk kvalitet |
| Varunummer: | 05 541478 (816) |
| Viktigt | Om du beställer ett prov måste du vara medveten om att du bara får ett litet prov på golvet, vilket gör att du kan se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du kan beställa max 3 prover av samma vara. Om du beställer fler får du (och betalar för) endast 3 prover. |
| DB siffra | 2146603 |
Beskrivning
HARO laminatgolvet Ek Veneto Natur har ett vackert och naturtroget ekutseende.
Golvet yta liknar på pricken trä som har ytbehandlats med naturolja. Strukturen gör att golvet också känns som ek.
Laminatplankgolv har ett vackert plankformat, vilket ytterligare framhävs av att golvet har fas på alla 4 sidor.
Golvet är utrustat med 5G klicksystem, vilket gör det enklare att montera laminatgolvet.

