| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Mattplattor 4V - Ek Eleganza Rökt |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv av tysk kvalitet |
| Varunummer: | 05 542050 (819) |
| Viktigt | Om du beställer ett prov måste du vara medveten om att du bara får ett litet prov på golvet, vilket gör att du kan se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du kan beställa max 3 prover av samma vara. Om du beställer fler får du (och betalar för) endast 3 prover. |
| DB siffra | 2146615 |
Beskrivning
Det vackra HARO laminatgolvet Ek Eleganza Røkt har en härlig mörk färgton och ett vackert färgspel. Golvets välgjorda trälook är inspirerad av rökt ek.
Golvet är slitstarkt och behåller sitt vackra utseende år efter år. Dessutom får du 25 års slitsgaranti.
Laminatgolvet är i planksformat och har 4 sidor fas.
5G klicksystemet som golvet är utrustat med gör det lätt och enkelt att montera golvet.

