| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Mattplattor 4V - Ek Flavia Rökt |
| Yta: | Laminat |
| Tjocklek: | 8 mm |
| Bredd: | 193 mm |
| Längd: | 1.282 mm |
| Slitage klass: | 32 |
| Slitage garanti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sidor |
| Klicksystem: | Ja, 5G |
| Golvvärme: | Ja |
| Innehåll per paket: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgolv av tysk kvalitet |
| Varunummer: | 05 544705 (820) |
| Viktigt | Om du beställer ett prov måste du vara medveten om att du bara får ett litet prov på golvet, vilket gör att du kan se golvets utseende och bedöma kvaliteten. Du kan beställa max 3 prover av samma vara. Om du beställer fler får du (och betalar för) endast 3 prover. |
| DB siffra | 2341842 |
Beskrivning
Detta fina mörka laminatgolv har ett rustikt trälook inspirerat av rökt ek. Golvets vackra färgspektrum ger ditt rum en unik prägel.
Laminatgolvet är i planksformat. Det finns fas på alla 4 sidor av plankorna, vilket förstärker den vackra plankeffekten.
HARO laminatgolvet har ett smart 5G klicksystem, vilket gör det enkelt att montera golvet.
Gulvet Ek Flavia Rökt är lätt att rengöra och har 25 års slitgaranti.

